Golden Terraces - Złote Tarasy - zdjęcia z budowy

Data: 30-10-2006
Złote Tarasy (ang. Golden Terraces) ciągle w budowie. Wbrew pogłoskom centrum handlowe / hotelowe / biurowe/ rozrywkowe nie będzie oddane pod koniec października. Obserwując stan prac można wnioskować, że potrzebny będzie conajmniej miesiąc a może nawt dwa. Czy centrum ma szanse być otwarte przed świętami Bożego Narodzenia 2006?. Na to pytanie chyba nikt nie potrafi odpowiedzieć.
Rozmawiałem z pracownikami budowy, jednak żaden z nich nie podał informacji na temat spekulowanej daty otwarcia. Próbowałem też otrzymać takie info od majstra - ale ten również nic nie ujawnił zasłaniając się tajemnicą służbową. Obecnie występuje zatarg pomiędzy inwestorem ING Real Estate a wykonawcą SKANSKA. Wg informacji w mediach mówi się o otwarciu w I kwartale 2007r.


Na dziedzińcu połozonym nieco niżej (podobnie jak przy stacji Metra Centrum) posadzono drzewko - dąb złotolisty. Drzewo ma 80 lat - jednak nie wyrosło tutaj, a zostało przeniesione z dojczlandii.

Aby dowiedzieć się więcej o budowli , przeczytaj i obejrzyj galerię Złote Tarasy która jest główną galerią zawierającą najwięcej informacji technicznych

Problemy z Ekologami? 31.01.2007
Stowarzyszenie Przyjazne Miasto próbuje zablokować podziemne parkingi pod Złotymi Tarasami. Centrum jest już gotowe do otwarcia, i wszyscy czekają na datę 7 lutego. Jednak jak twierdzi stowarzyszenie Przyjazne Miasto "inwestycja zagraża środowisku naturalnemu oraz mieszkańcom Warszawy" w związku z czym planuje zablokować możliwość korzystania z podziemnego garażu.
Przyjazne Miasto zablokowało juz budowę Tarasów w lipcu 2004 na pół roku.

Zobacz: Komentarze

Dach robi wrażenie. Nie wiadomo, czy praktyczny ale na pewno jest ładny *
dach szklany

Zobacz rwnie:

30-10-2006

Komentarze
  • Juuuusta 09-02-2007 20:02
    Bardzo bym chciala zobaczyc ten sklep jednak mieszkam zbyt dalego .. mój wujek budowal go ;]
  • johnanz 19-04-2022 02:04
    http://imrdsoacha.gov.co/silvitra-120mg-qrms
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre: