HOMEGaleria Malta w PoznaniuJubiler Jubitom Galeria Malta

JUBITOM Salony Jubilerskie Jubitom zapraszają do świata intrygującej, oryginalnej biżuterii oraz szwajcarskiej precyzji mechanizmów zegarkowych. Szeroki asortyment oraz profesjonalna obsługa są gwarantem satysfakcji klienta. Naszym celem jest zbudowanie bogatej oferty biżuterii , która zawiera w sobie zarówno fundamenty piękna i elegancji , oparte na ponadczasowym wzornictwie , jak i oryginalność i wyjątkowość wzorów rzadko spotykanych, tych jedynych i niepowtarzalnych. Wychodzimy naprzeciw potrzebom różnorodnych gustów klienta, które są dla nas priorytetem. Regularnie wprowadzamy na rynek nowe kolekcje, które uwzględniają światowe trendy mody w jubilerstwie . W naszych salonach znajdą państwo biżuterię złotą, biżuterię z brylantami i innymi kamieniami szlachetnymi, biżuterię srebrną, a także szeroki wybór szwajcarskich zegarków wielu renomowanych firm, takich jak Ulysse Nardin, Omega, Longines, Rado, Tissot, Certina. Firma posiada rozległą sieć własnych Salonów jubilerskich oraz stoisk patronackich w całym kraju. Została założona w 1980 roku, choć historia jej powstania i pierwszych osiągnięć na rynku jubilerskim sięga znacznie wcześniejszych lat. Od momentu jej powstania, marka stale zyskuje na popularności i wciąż się umacnia zyskując to co najważniejsze, zaufanie i sympatię Klientów.JUBITOM w Galerii Malta, Telefon: 61 658 11 22 

JUBITOM Salony Jubilerskie Jubitom zapraszają do świata intrygującej, oryginalnej ...
Komentarze
 • klient 05-10-2012 g. 22:20:06
  Nigdy więcej zakupów w Jubitomie!!!! kupiliśmy obrączki 2 lata temu. W zasadzie to obrączkę i pierścionek z brylantami w stylu obrączki , za bagatela prawie 3000 PLN. Damska obrączka nie pasowała rozmiarem - sprzedawcy w Poznaniu (Galeria Malta) zaproponowali i zlecili zmianę rozmiaru. Nadszedł dzień ślubu, a dzień po okazało się że obrączka damska nie wytrzymała kilkunastu godzin użytkowania (ślub i wesele) a kamienie z niej POWYPADAŁY!!no i wtedy dopiero się zaczęło! 1 reklamacja-odrzucona, 2 -też! Sprzedawcy wmawiali nam, ze zona źle posługiwała się sztućcami w trakcie wesela albo za dużo klaskała!! Sprawa zakończyła się w sądzie - trwała 1,5 roku!! Biegły stwierdził ewidentną wadliwość towaru, a pan właściciel firmy na koniec wyparł się wszystkiego!! Nie odpuszczajcie i walczcie o swoje prawa - w trakcie procesu wyszło,że damska obrączka za którą płaciliśmy 2160 PLN warta jest 300 PLN!! Trzymajcie się z daleka od tej firmy!!!
 • klienci 20-02-2014 g. 23:10:05
  Do Jubitomu w Arkadii szliśmy już konkretnie po zakup wybranych przez nas obrączek ślubnych. Wiedzieliśmy konkretnie co chcemy a mimo to wyszliśmy bez zakupu. Nieststey żaden z Panów nas obsługujących nie wiedział dokładnie jak jest... czy obrączki zmniejszają? (Panowie twierdzili że jak najbardziej ale koleżanka jedenak uprzedziła ze nie) Czy nasze będą wyglądać tak jak na wzroniku? (Panowie z salonu twierdzili że tak, ich koleżanka że nie) Jak odpowiednio i fachowo dobrać rozmiar (najpierw mierzyliśmy rozmiar na miarce do standardowych pierścionków które są duże cięższe) a na koncu nie do końca byli pewni czy dostaniemy rabat który nam obiecali i przeliczyli!!! Załamka musieliśmy wycofać zamówienie bo tak na prawdę już nie wiedzieliśmy co mamy zagwarantowane a co nie. Pan Mietek i Hubert chyba w salonie są za kare, na szczęście ich koleżanka ogarnęła w miare sprawę i dała do zrozumienia że do końca oni nie mogą nam nic zagwarantować. Moimo pięknego wzoru obrączek na które byślismy zdecydowani zakup nie został dokonamy tylko dzięki niekompetencji Panów i ich niewiedzy. Jednym słowem nie polecamy!
 • klient 12-03-2016 g. 11:46:37
  Ostatnio przejeżdżając przez Poznań odwiedziłem salon Jubitom Galeria Malta.Byłem zainteresowany zakupem zegarka Tissot.Niestety nie dokonałem zakupu w tym salonie tylko u konkurencji.Niekompetentna obsługa sprzedawcy zniechęciła mnie do zakupu brakiem wiedzy w rozeznaniu kolekcji.Pytałem o zegarki z kolekcjii Le Locle sprzedawca odpowiedział cytuję,, tak mamy tylko automatyczne,, sugerował jeszcze jakieś inne ?? Ktoś chyba nie zadbał o pzreszkolenie personelu :)
 • klient 12-03-2016 g. 13:54:11
  Ostatnio przejeżdżając przez Poznań odwiedziłem salon Jubitom Galeria Malta.Byłem zainteresowany zakupem zegarka Tissot.Niestety nie dokonałem zakupu w tym salonie tylko u konkurencji.Niekompetentna obsługa sprzedawcy zniechęciła mnie do zakupu brakiem wiedzy w rozeznaniu kolekcji.Pytałem o zegarki z kolekcjii Le Locle sprzedawca odpowiedział cytuję,, tak mamy tylko automatyczne,, sugerował jeszcze jakieś inne ?? Ktoś chyba nie zadbał o pzreszkolenie personelu :)
 • markus 19-04-2022 g. 01:26:54
  http://imrdsoacha.gov.co/silvitra-120mg-qrms
Dodaj swj komentarz
Dodaj swoj opini:

Nick:

Tre: